Волейбол: поступившись двічі лідерам, “Златогор” зустрічає новорічні канікули на 4 місці [ФОТО, ВІДЕО]

На черкаському паркеті відбувся черговий тур відкритої обласної першості з волейболу. На золотоніський “Златогор” протягом ігрового дня очікувало значне випробування, котре розставило багато акцентів у подальшій турнірній боротьбі – надпринципові ігри з черкаськими “Соколом” та “Азотом”.

Власне, перші, котрі ще й виступають нині у статусі лідера та фаворита турнірної гонки, каменя на камені не лишили від золотонісців у першій партії – 25:11. Оговтавшись, “Златогор” спробував відігратися (25:22), проте у третій та четвертій партії черкащани щоразу були сильнішими на два очки. “Сокіл” здобуває четверту перемогу з чотирьох та “нога в ногу” йде з іншим лідером першості – “Трансгазом”.

Закривав день центральний матч туру, в якому наші спортсмени зустрічались із “Азотом”, маючи рівну кількість очок. В цьому поєдинку золотонісцям теж не вистачало лише по 2-3 пункти в кожній партії, проте підсумок неприємний – суха поразка з рахунком 0:3. Таким чином “промисловці” обігнали “Златогор” та зустрічають Різдвяні свята на чистому третьому місці.

Фото: Черкаська обласна Федерація волейболу
Відео: volleyball.ua 

Златогор - Сокіл 1 Златогор - Сокіл 2 Златогор - Сокіл 3 Златогор - Сокіл 4 Златогор - Сокіл 5 Златогор - Сокіл 6 Златогор - Сокіл 7 Златогор - Сокіл 8 Златогор - Сокіл 9 Златогор - Сокіл 10 Златогор - Сокіл 11