Мініатюрна дівчинка із третьої школи у свої 7 років має розряд з гімнастики [ФОТО]

До 2-А класу у ЗОШ№3 щодня ходить на перший погляд звичайна дівчинка – Ліза Савенко. Добросовісно навчається, любить активний відпочинок, малювання, шашки та шахи, обожнює тварин (у неї їх, до речі, декілька: собака, кішка, папуга та хом’як). Але, крім всіх цих звичних занять, Ліза ще й віддає безліч сил і часу своєму головному захопленню – художній гімнастиці. У свої сім років школярка впродовж уже трьох років активно займається цим ефектним видом спорту: шість разів на тиждень відвідує заняття в Черкасах і має безліч перемог, нагород та медалей.

За словами батьків, юна спортсменка із пелюшок була дуже енергійним малюком, тому й вирішили направити цю енергію в дуже красивий та справді жіночий вид спорту – художню гімнастику. Займається ним Ліза в обласній дитячо-спортивній школі «Олімпія» з чотирьох років, а її особистий тренер – майстер спорту СРСР Вікторія Хмурковська.

Крім тренувань, звісно ж, приймає участь дівчинка і в численних змаганнях у різних куточках України: це й обласні тури, і регіональні, і всеукраїнські. Наразі в її здобутку вже цілий букет із 20 нагород, а ще – численні грамоти, дипломи та кубки. Востаннє відзначилась вона на відкритому турнірі  «Олександріна-2015» на Кіровоградщині, посівши  І місце. Нині семирічна Ліза має третій розряд з художньої гімнастики.

– Можна із впевненістю сказати, що Ліза Савенко – маленька зірочка і наша велика надія, – розповідають у адміністрації навчального закладу. – Дівчинка безперечно вірить, що буде переможцем найпрестижніших змагань із художньої гімнастики.

В цьому, за словами вчителів, її підтримують і батьки, і всі рідні, і школа.

Ліза Савенко 01 [870_650] Ліза Савенко 02 [870_650] Ліза Савенко 03 [870_650] Ліза Савенко 04 [870_650] Ліза Савенко 05 [870_650]