Святий Миколай та золотонісці привітали юних вихованців Центру соцдопомоги [ФОТО]

15-річчя відзначило відділення дитячої реабілітації золотоніського Центру соціальної допомоги. Кругла дата установи збіглася із святкуванням Дня Святого Миколая, тому двогодинний урочистий захід став воістину масштабним, ледь помістивши усіх гостей.

До організації свята автори підійшли нестандартно, перетворивши його із звичного внутрішнього виховного заходу у цілий фестиваль небайдужості. Найголовніше – сюди запросили перших вихованців. Малюки, котрі у далекому 2000 році стали першопрохідцями відділення, нині – успішна 20-річна молодь, студенти українських вузів, котрі завдяки турботі зуміли повноцінно адаптуватися в суспільстві. Вони ж і стали головними гостями ювілею як ті, хто становлення цієї ініціативи не лише бачив на власні очі, а й відчував.

В свою чергу, 35 нинішніх вихованців відділення дитячої реабілітації вітало, як здалося, ледь не все місто. Саме цей захід дозволив стороннім особам реально оцінити масштаби допомоги та кількість небайдужих золотонісців, що постійно надають її цим дітям. Що найголовніше, про діяльність усіх цих турботливих земляків інформації на публіці зустрінеш мало. Свою роботу виконують тихо і в зайвому галасі потреби не мають.

Долю Святого Миколая, котрий, згідно традиції, має відзначити усіх слухняних діток (а інших у цьому закладі просто не буває), полегшив місцевий підприємець Ігор Павлов, передавши через казкового бороданя купу солодощів. Член-кореспондент Національної спілки журналістів Ніна Жук передала величезний торт від депутата облради Віктора Полозова, Маслоробний комбінат у особі Владислава Кулініча привіз чимало своєї продукції. Приємний сюрприз очікував і на тих, хто любить творчість. Директор магазину “Версаль” Людмила Слюсар разом з колегами-підприємцями подарувала дітям чимало мистецьких наборів, що містять в собі полотна та якісні акрилові фарби. Про ситий шлунок подбали Юлія Зінченко з “Агросвіту”, що завжди забезпечує відділення борошном і макаронними виробами, та Іван Хвиль із партією фруктів для закладу.

Та все ж формалізму, який, ймовірно, на думку читача, присутній у абзаці попередньому, цього дня було мінімум. Адже гості свята приймали і безпосередню участь у ньому, всіляко уникаючи ролі статистів. Організували сценічне дійство фахівці міського відділу культури, котрі, до речі, часто також чимало свого часу витрачають на дітей з обмеженими можливостями.

Поки учасники святкували, працівники Центру соцдопомоги працювали. Кухня протягом всього часу в прямому значення не вичахала, адже зовсім скоро звідти мали з’явитись безліч ласощів для завершального святкового столу.

DSC_8248 [870_650] DSC_8266 [870_650] DSC_8267 [870_650] DSC_8283 [870_650] DSC_8307 [870_650] DSC_8330 [870_650] DSC_8355 [870_650] DSC_8373 [870_650]