На центральній площі відкриють резиденцію Діда Мороза [ФОТО]

Гірлянди, сніговики та казкові герої – попри критику деяких містян, центральну площу готують до відкриття традиційного новорічного сезону у новому для себе форматі. Окрім ялинки та святкового антуражу від завтра тут для малюків розпочинає роботу імпровізована резиденція Діда Мороза та Баби Яги, котра, як відомо шанувальникам мультиплікації, “завжди проти”.

Золотоніські дітлахи матимуть змогу поспілкуватись із казково-міфічними героями та зробити пам’ятні фотографії. Найголовніший сюрприз чекає на їхніх мам і тат, адже одна із обов’язкових місій поважним дідусем буде виконуватись в першу чергу: за бажанням батьків, подарунок їхньому чадові буде вручений саме цим бородатим живим символом різдвяних свят. Якщо… малюк, звісно, ще вірить у Діда Мороза.

Вітатиме містян оригінальна і дружня пара протягом всього періоду зимового святкування. Завтра, на день Святого Миколая, Баба Яга та Дід Мороз зустрічатимуть дітлахів з 10:00 до 15:30, у неділю – з 10 до 16 години. З наступного тижня графік буде сталий: середа-п’ятниця – 13:00-16:00; субота-неділя – 12:00-16:00.

Також завтра о 15:30 на площі відбудеться церемонія відкриття новорічної експозиції. За традицією, саме “на Миколайчика”, для дітей проводять тематичний концерт, котрий завершується урочистою появою святкових вогників. Сьогодні комунальники завершують останні технічні роботи, а працівники відділу культури дообланують останні елементи різдвяного дизайну.

новорічна ялинка 2

Нагадаємо, підготовка до новорічних свят у Золотоноші стартувала ще 10 грудня. Тоді на центральній площі фахівці розпочали встановлення ялинки. Тема для міста дуже ажіотажна, адже піднімали її неодноразово протягом року як у колах політичних, так і в соціальних мережах, висуваючи безліч версій щодо майбутніх закупівель та колосальних бюджетних витрат.

Рецепт, як виявилось, простий: каркасна ялинка у місті є і була придбана близько 10 років тому. Щоправда, з’являлась на очі публіки вона лише одного разу. Цього ж року зазначеному різдвяному символу дали шанс на друге життя. 

Присутній і невеликий сюрприз, адже цьогорічна ялинка буде ще й обертатися! Тут комунальники теж пішли шляхом економним та ефективним – обійшлися власними силами. Спеціальний редуктор виготовили за допомогою фахівців місцевого Машинобудівного заводу імені Лепсе.

Окрім завтрашнього заходу, у відділі культури повідомляють та запрошують золотонісців на площу, аби взяти участь у новорічному святкуванні 1 січня о 01:30, а також різдвяних зустрічах 7 січня. Захід, аналогічний останньому, відбудеться і 10 січня у приміщенні міського Будинку Культури.

новорічна ялинка 1 новорічна ялинка 3 новорічна ялинка 4 новорічна ялинка 5 новорічна ялинка 6

Новий-рік-2016-1280