Футзал: “Спартак” не зміг нічого протиставити лідеру чемпіонату [ФОТО, ВІДЕО]

Спартак---Хвиля-856

У Вищій лізі обласного чемпіонату з футзалу “Хвиля” поступово вибивається в лідери Вищої ліги. Аутсайдер минулого сезону цьогоріч виступає досить потужно. Прикрощів команда завдала і золотоніським вболівальникам, – розповідає Черкаський спорт.

Хороша форма, звісно, стала можливою завдяки складу команди. Втім часто буває, що набір футболістів не грає як єдиний колектив. Поки у “Хвилі” з цим повний порядок. У матчі зі “Спартаком” команда першою пропустила, але далі не залишила золотонісцям жодних шансів. Власне вся перша четвірка команди Східноєвропейського університету провела потужний матч, не можна когось виокремити. Ще до перерви футболісти “Хвилі” відвоювали лідерство.

А в другому таймі продовжили домінацію. У “Спартака” не виходило нічого, команда ніби й атакувала, ніби й були моменти, але без реалізації. Як наслідок, до кінця гри рахунок перетворився на розгром. 1 : 5 до фінальних хвилин. Лише наприкінці за фол у карному майданчику “спартаківці” заробили шестиметровий, який реалізував Бреус. У підсумку – 2:5, третя поспіль перемога “Хвилі”.

Спартак – Хвиля-СУЕМ 2:5

Голи: Іскра, Бреус, – Осика, Агарін, Добровольський, Сидоренко, Хомут (аг)
Попередження: Хомут