На золотоніській очисній системі влаштували диверсію

Надзвичайна ситуація сьогодні ледь не трапилась на міській насосній станції. Невідомі зловмисники перекрили у підземних комунікаціях напорний колектор, а від аварії місто врятувала лише оперативність комунальників. Акція цілеспрямована, адже місце диверсії диверсії було визначене абсолютно точно та правильно, на що точно не здатний пересічний громадянин.

Опівночі черговий насосної станції, котра оперує каналізаційними стоками у напрямку очисних споруд, повідомив про позаштатну ситуацію. В системі раптово впав тиск, що погрожувало доволі неприємними наслідками. Оглянувши механізм, фахівець виявив повну працездатність насосів, тому для подальшого вирішення проблеми були викликані керівництво “Водоканалу” та аварійна служба. Вердикт ремонтників аналогічний – система працює без збоїв.

Каналізаційний потік тимчасово перевели на стару насосну станцію, а фахівці були змушені ретельно та методично перевіряти систему підземних комунацікацій міста, прочісуючи усю лінію на предмет аварій. Джерело неспокою було знайдене аж… біля залізничного вокзалу. Відкритий каналізаційний люк та перекритий вентиль – такі “жарти” ледь не призвели до катастрофічних наслідків у масштабах всього міста.

Комунальники ж в один голос схиляються до диверсійного характеру події, адже звичайна людина, як то кажуть “з вулиці”, просто не може знати структуру підземних комунікацій. Це – суто професійна інформація, відома лише екс-керівникам та провідним фахівцям обслуговуючих підприємств. Тим більше, що дивовижним чином зловмисники опинились саме у потрібному місці, точно визначивши місце розташування стратегічного вентилю.

На місці злочину працюють місцеві правоохоронці, відкрите кримінальне провадження. Система водовідведення наразі працює без збоїв.