У Золотоноші новий прокурор

Генпрокурор Віктор Шокін визначився із керівниками місцевих прокуратур на Черкащині. Про це повідомляє видання “Інфоміст” з посиланням на власні джерела.

За неофіційною інформацією Черкаську місцеву прокуратуру очолить заступник прокурора Черкас Сергій Шелудяков,  керівником Золотоніської призначено прокурора Чорнобаївського району Валентина Танцюру, Звенигородської – лисянського прокурора Дмитра Пархоменка, Уманської місцевої прокуратури – монастирищенського прокурора Романа Павленка, Смілянською місцевою прокуратурую керуватиме Олександр Курбет, який зараз є смілянським міжрайонним прокуратуром.

Жоден із новопризначених керівників не є новою людиною в системі органів прокуратури. Як повідомлялось раніше, із 15 претендентів на посаду керівників 13 – були нинішніми очільниками районних прокуратур.

У рамках реформи органів прокуратури в Черкаській області із 15 грудня мають запрацювати 5 місцевих прокуратур, що повинні замінити собою 22 районні прокуратури. Керівників нових структур обирала спеціальна комісія в ході 4-етапного конкурсу.

Деякі деталі стосовно конкурсу розкриває інтернет-видання “Прокурорська Правда”. За його інформацією, на посаду керівника золотоніської місцевої прокуратури Київська конкурсна комісія рекомендувала Канівського міжрайонного прокурора Олександра Кириченка, прокурора Драбівського району Андрія Потокі та Валентина Танцюру, котрий в результаті і отримав посаду.