Тетяна Андрейко » Подарунки школярів для захисників [ФОТО]

В Україні шостого грудня відзначають День Збройних Сил. Це свято мужніх, любих та коханих чоловіків. У такі дні кожному чоловікові приємно отримати вітання із цим святом. Вірші, листівки, приємні побажання – здатні розтопити тверде серце захисника. Та найбільше цього заслуговують чоловіки, які оберігають наш з вами спокій. Без наших героїв, які перебувають в зоні АТО, вона б розповзлася країною. Учні Золотоніської спеціалізованої школи №1 напередодні організували благодійну ярмарку – продаж домашніх солодощів та випічки.

Приємно, що ніхто не залишився осторонь доброї справи і всі брали активну участь у заході. Одні були активними продавцями зі своїми закликами купляти смаколики, іншні – покупці, які не могли вибрати, що ж їм до душі, адже від настільки  широкого асортименту, який був на ярмарку, розбігалися очі. А чого варта атмосфера самого свята, вона була просто надзвичайною! По закінченні ярмарку вчителі і учні порахували кошти, їх назбирали аж 1837 грн.  Їх було витрачено на купівлю найнеобхідніших речей особистої гігієни нашим військовим. Хай хоч і маленьку, але надзвичайну добру справу ми зробили. Здійснення наших мрій можливе лише за умови суворого дотримання закону добра! А мрія у нас у всіх одна – мир в Україні!

Тетяна Андрейко,
керівник шкільного гуртка «Волонтер»

Благодійний ярмарок СШ1 1 Благодійний ярмарок СШ1 2 Благодійний ярмарок СШ1 3 Благодійний ярмарок СШ1 4 Благодійний ярмарок СШ1 5 Благодійний ярмарок СШ1 6 Благодійний ярмарок СШ1 7 Благодійний ярмарок СШ1 8