Золотоношу гуртом оздоблять новорічними прикрасами та годівницями [ПРЕВ’Ю]

У Золотоноші започатковують щорічний міський конкурс “Новорічне диво”, за результатами якого місцеві діти матимуть нагоду отримати подарунки у вигляді безкоштовних екскурсій. Ініціатори – Міська рада та депутат ради обласної Віктор Полозов.

За основну мету організатори ставлять розвиток і підтримку місцевої молоді та стимулювання креативного потенціалу. Також однією з основних цілей стало долучення громади до святкового прикрашення міських парків та скверів.

Ініціатива проводитиметься у двох номінаціях та вікових категоріях. Дітлахи віком від 5 до 12 років виготовлятимуть новорічні прикраси. Більш старші юнаки та дівчата (13-17 років) змагатимуться у конкурсі на кращу дизайнерську годівничку, котрі, за задумом, прикрасять усі зелені зони міста.

Авторські прикраси просять надавати до 16 грудня, а годівниці – до 22-го. Адресат та місце для довідок – міський Відділ культури, офіс якого знаходиться у будівлі МБК. Серед основних вимог до конкурсантів – оригінальність, водостійкість та розмір від 25 до 40 сантиметрів.

Для переможців конкурсу проекту будуть організовані безкоштовні екскурсійні поїздки.