Футзал: “Спартак” мінімально поступився “Колосу” [ФОТО, ВІДЕО]

Контроль м’яча, ініціатива, постійні атаки. Все було у “Спартака” в другому турі Вищої ліги Черкащини, але команда поступилася. Поступилася через власні помилки, яких також було вкрай багато, – розповідає Черкаський спорт.

“Колос” у цьому матчі продемонстрував неабияку витримку й волю. Комана пропустила гол, більшу частину першого тайму перебувала на власні половині майданчика, намагаючись відповідати. Врешті, у другому таймі раз покарала суперника. І продовжила тримати оборону.

“Спартак”, зусиллями Дениса Бреуса і Віталія Зорі атакував до останніх хвилин. Власне, останні хвилини були все більш під диктовку “червоно-білих”. Але лідери загравалися, вперто не бачили партнерів і помилялися. Одна з таких помилок-обрізок зробила кінцевий результат. Олексанр Куц втік у контратаку й спокійно переграв воротаря – 2 : 1!

У золотоніської команди залишалося менше 40-ка секунд, щоб звести гру до нічиєї, та марно.

Колос – Спартак 2 : 1 (0 : 1) 

Голи: Силка, Куц – Бреус.

Попередження: Біляк.

Спартак-Колос 1 Спартак-Колос 2 Спартак-Колос 3 Спартак-Колос 4 Спартак-Колос 5 Спартак-Колос 6 Спартак-Колос 7 Спартак-Колос 8 Спартак-Колос 9 Спартак-Колос 10 Спартак-Колос 11 Спартак-Колос 12