Від Укрзалізниці вимагають забезпечити швидку пересадку з Гребінки на Київ [ДОКУМЕНТ]

Приміський дизельний поїзд Шевченко-Гребінка, котрий двічі на день їде через Золотоношу, логічно не поєднується з графіками “електричок” на Київ, Ніжин та Полтаву.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук журналіст LB.UA, блогер та волонтер Олександр Рудоманов. За словами киянина, чиновникам “Укрзалізниці” проблема не цікава, адже це звичайні люди. Іншого залізничного сполучення, окрім потяга “Одеса-Київ”, там немає.

До проблеми долучився і депутат-свободівець із Верховної Ради Андрій Іллєнко, офіційне звернення якого Рудоманов опублікував у цьому ж повідомленні. Нардеп, керуючись скаргами мешканців Золотоноші, Пальмири та Драбово-Пирятинського, нагадав транспортникам, що дизель-поїзд №6064 прибуває до кінцевої зупинки у час відправлення київських, ніжинських та полтавських “електричок”. Пересісти на них люди не встигають фізично. Аналогічна ситуація і в зворотньому напрямку. Аби дістатись Золотоноші, чекати доведеться не менше трьох годин.

– Я дам шанс чиновникам УЗ виправити ситуацію. Зараз надіслано лише одне депутатське звернення з даного приводу, – розповідає Рудоманов.

Залежить все, на його думку, від того, чи захочуть чиновники робити залізницю для людей, а не для своїх, часто міфічних інтересів.

– А що ж буде далі? Можливо десятки звернень від громадян? Можливо десятки депутатських звернень? Можливо не бюрократичний перфоманс?, – резюмує автор повідомлення. – А далі буде цікаво. Не перемикайтесь.

рудоманов 01

Іллєнко