“Війна ще не закінчилася”, – золотоніські волонтери з передової [ФОТО]

Золотоніські волонтери два тижні тому побували в гостях у бійців 54-ої протитанкової бригади на Донеччині. Наші військові відведені від лінії розмежування, а тому залишили вже обжиті місця, де певним чином був налагоджений побут у польових умовах й зведені захисні споруди, – повідомляє Золотоніська РДА.

Передбачалося, що в селі, поблизу якого тепер вони дислокуються, є приміщення ферми, які й стануть їхнім житлом. Але там голі стіни, та й ті потрощені. Окопатися, як це робили зазвичай, не можуть – земля, мов граніт, її й трактор не бере. Тож воїни розгорнули просто неба намети, розіслали на долівці солому – от і всі зручності. Гріються біля буржуйок, бо ж дні і ночі холодні вже не по-осінньому.

Служать тут Володимир Беркут із Крупського і Володимир Кириченко із Дмитрівки. Наші земляки та їхні бойові побратими були дуже раді теплому одягу, який допоміг зібрати настоятель греко-католицької церкви отець Юрій Голоднюк. Дуже їм смакували свіжі пиріжки, які передав колектив Золотоніського професійного ліцею. Мікроавтобус активіста, депутата районної ради Анатолія Данчишена, яким вкотре перевозили гуманітарний вантаж, був заповнений продуктами, які зібрали мешканці Гладківщини та освітяни району. Найціннішими ж серед усіх цих потрібних солдатам речей виявилися дитячі листи й обереги, які з любов’ю і переживанням писали й виготовляли в усіх школах району.

– Ми знову ж переконалися, наскільки потрібна українській армії волонтерська підтримка. Війна ще не закінчилася, тому нам усім не можна розслаблятися. Адже державні обіцянки часто так і залишаються благими намірами, а нашим хлопцям за будь-яких умов треба виживати, – звертаються волонтери до золотонісців.

волонтери