Міні-футбол: зіграно останній чвертьфінальний матч [ВІДЕО]

Вельми морозним вечором четверга у Золотоноші на стадіоні ДЮСШ вирішувалась доля останньої путівки до півфіналу міського Кубку з міні-футболу. Турнірна боротьба волею сліпого жеребу звела у двобої одноклубників, котрі перед початком змагань розділилися на дві команди – “Спартак-1” та “Спартак-2”. Це власне і стало причиною перенесення гри, адже саме в неділю, базовий ігровий день для чвертьфіналів, “червоно-білі” брали старт на відкритому футзальному чемпіонаті Черкас. Там, до речі, і здобули першу перемогу – жертвою золотонісців став “Рятівник” (6:3).

Учора ж, за доволі динамічної гри, успішнішими виявились гравці першої команди (умовно першої, адже склад був розділений на рівні за силою частини). Як не намагалися опоненти будувати комбінації, атаки переможців були разючішими та швидшими. А головне – краща реалізація моментів. 5:1 – і до півфіналу прямує “Спартак-1”.

Там на вчорашніх тріумфаторів вже очікує команда з Богуславця, котра спершу обіграла сусідів по району із Скориківки, а потім сенсаційно розбила “Профіспорт” з рахунком 9:2. Іншу півфінальну пару склали “Лиса Гора”, яка таки зуміла перервати переможний поступ “Військової частини” (7:3) та “ЗМК-Златокрай”. Харчовики у попередньому раунді були сильнішими над Арсеналом (5:3).

1/2 фіналу відбудеться вже завтра. Початок матчів о 12:00 та 13:00.