#Фотофакт: асфальтування, вшанування та юні фотомоделі [ФОТО]

У місті поступово просувається процес асфальтування. У листопаді черга дісталась вулиці Нової, поруч з п’ятою школою. Частину шляхового покриття обладнали ще наприкінці вересня, цього ж разу шляховики із “ЗолотоношаРемБуд” повернулися сюди, аби здійснити наступний етап своїх робіт. Як наслідок – нині заасфальтована майже уся вулиця. Принаймні дві третини точно.

Додамо, що також тут, як і на ряді інших мікрорайонів, наразі гуртом вирішується питання освітлення.

вулиця нова 1 [870_650] вулиця нова 2 [870_650]

На День Гідності та Свободи, свято, що віднедавна відзначається у загальнодержавних масштабах 21 листопада, жертв зимової трагедії 2014 року вшанували місцеві посадовці. Саме цього дня, два роки тому, розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. До пам’ятнику Героям Небесної сотні, котрі віддали своє життя у боротьбі за краще майбутнє, у Золотоноші покладали квіти.

Покладання квітів 1 [870_650] Покладання квітів 3 [870_650] Покладання квітів 2 [870_650]

Тим часом молоде покоління все частіше обирає собі дозвілля креативне та нестандартне. Головне – точно не шкідливе. У Золотоноші триває міні-копія відомого телевізійного конкурсу “Супермодель по-золотоніські”. 10 дівчат змагаються у чесній боротьбі, щоб здобути титул фотомоделі міста. Щотижня на конкурсанток очікує тематична фотосесія, а щосуботи у Будинку дитячої та юнацької творчості золотонісці мають можливість переглядати роботи дівчат. Зовсім скоро для дівчат настане “судний день”.

супермодель по-золотоніськи 01 [870_650] супермодель по-золотоніськи 02 [870_650]