Група юних золотоніських Lego-розробників провела перше заняття [ФОТО]

У гімназії розпочала роботу перша учнівська команда розробників робототехніки для участі в змаганнях FIRST LEGO League, міжнародній дослідницько-орієнтованій програмі, що спрямована на навчання дітей віком від 9 до 16 років науці, технології та командній роботі. Координатор проекту, учитель фізики та інформатики Сергій Різник, нещодавно повернувся з тренінгів Lego Education, де набував потрібного досвіду, котрий тепер буде передавати школярам.

За словами тренера, гарний і веселий настрій – це основа проекту. Під час занять учні навчаться оцінювати та змінювати свої конструкторські задуми, розуміти, як складні системи діляться на підсистеми, застосовувати наявні мовні та математичні знання, братимуть участь у різних дослідженнях.

За результатами дебютної зустрічі учасники сесії обговорювали організаційні моменти, визначились з локальними посадами, обрали назву. Таким чином, була сформована команда під назвою «Zolowizards», яка наразі складається з шести учасників. Тема розробки для участі в цьогорічному сезоні серйозна – «Сміття – це прихований скарб». Тому надалі плануються зустрічі з працівниками КП “Міський Водоканал” та очисних споруд, щоб діти змогли краще зрозуміти всі тонкощі, які їм слід втілити в реальність. Робот, що побачить світ згодом, буде виконувати понад п’ятдесят місій за 2 хвилини 50 секунд.

Анастасія Заболотня

Гімназія LEGO 1 Гімназія LEGO 2 Гімназія LEGO 3 Гімназія LEGO 4 Гімназія LEGO 5 Гімназія LEGO 6 Гімназія LEGO 7 Гімназія LEGO 8 Гімназія LEGO 9