Виконком оголосив про початок реєстрації на торгівлю ялинками [ДОКУМЕНТ]

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради згідно свого рішення організовує передноворічну торгівлю ялинками та ялинковими прикрасами на території міста. Місця масової торгівлі святковими деревами встановлені традиційні: перехрестя вулиць Шевченка та Черкаської (біля пам’ятного знаку “Танк Т-34”) щоденно та на території стоянки біля недільного ринку окрім четверга та неділі.

Крім того, документ дозволяє суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності проводити подібну торгівлю на визначених територіях. Продаж відбуватиметься з 15 грудня до 1 січня за умови укладення договору пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

Також підприємцям рекомендують здійснювати торгівлю з дотриманням норм і правил, що регламентують порядок ведення підприємницької діяльністі, протипожежних, санітарних та норм благоустрою під час торгівлі. Заборонено здійснювати торгівлю ялинками без документів щодо їх походження.

У місцевих правоохоронців просять вжити заходів щодо забезпечення правопорядку в визначених місцях торгівлі та не допускати виникнення стихійної торгівлі ялинками на території міста.

Для того, щоб отримати право на здійснення торгівлі, підприємців запрошують до управління економіки (Садовий проїзд, 8). Претенденту слід написати заяву щодо здійснення торгівлі, а також укласти договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території Золотоноші під час розташування сезонних торгівельних місць.