Танцюристи зі школи “DanceMaister” відзначили 5-річчя на міській сцені [ФОТО]

«Танець – це рух, а рух – це життя». Під таким девізом 14 листопада відбулася феєрія танцю, присвячена 5-річчю клубу бального танцю «DanceMaister». Справжнє свято краси та танцю подарували вихованці клубу громаді міста, яка зібралася у залі міського будинку культури. Варто зазначити, що всі місця для глядачів були зайняті ще задовго до початку концерту. Тут зібралися батьки, друзі, однодумці, всі, хто сповна хотів насолодитися його величністю танцем. Яскраві костюми, музика та витончені «па» танців захоплювали. Прекрасні танцювальні композиції були сповнені ентузіазмом і позитивом, любов’ю до батьків та рідної України. Кожен танок – то була окрема історія, якою радо ділилися діти різного віку (від 3 до 17 років).

Відкрив концертну програму танок «Україна», у якому так органічно поєдналися повільний та віденський вальс, стрімке танго та веселий квікстеп. Продовжили концерт запальний «Квікстеп» та ритмічна, швидка «Афросамба». Вальс «Сила кохання» занурив усіх в атмосферу ніжності та любові. Легко підняли настрій присутнім веселі пухнасті «Бурундучки». Танком «Ляльки» учасники клубу на мить перенесли всіх у ніжну блакитну казку. Романтичні спогад навіяв чуттєвий «Жовтий вальс». Нагадав про шкільні роки та перше кохання жвавий та енергійний «Шкільний джайв». А яке ж свято обходиться без «Сюрпризів». Та, мабуть, найбільші овації глядачів отримали найменші учасники клубу у ролі яскравих «Зірочок». Радували своїм талантом у цей день і наставники колективу. Легкий віденський вальс, наповнений всеосяжною любов’ю до батьків, та чуттєву і пристрасну румбу подарували всім присутнім Юлія Пилипенко і Михайло Кулибаба. Захоплюючим латинським танцем «Ча-ча-ча» і пристрасно-вогненним «Танго» дивували глядачів Влада Шевченко та Євгеній Савченко.

DanceMaister 1 [870_650]

Чудові емоції своїми піснями подарувала особлива гостя свята – випускниця спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій, талановита, творча та енергійна студентка Київського інституту ім. Глієра, дівчина, чий голос можна розпізнати з-поміж тисячі – Дарина Гаврик.

Із захопленням глядачі та учасники зустрічали гостей та їх хореографічні подарунки: колектив «Флоркрафт» зі Звенигородки та ансамбль «DanceMaister» із Канева.

У підготовці та проведенні свята брали участь багато небайдужих людей, але все це не було б можливим без ініціативи, ентузіазму, професіоналізму керівника клубу «DanceMaister» Юлії Пилипенко та тренера Влади Шевченко, які вміють знайти підхід до кожної дитини, навчити танцю як малечу, так і вже дорослих юнаків та дівчат. Вони справжні майстри своєї справи, які живуть танцем і прищеплюють любов до нього своїм вихованцям.

Не можна не сказати про те, що сходинки до мистецтва і учасники хореографічного клубу, і тренери долають пліч-о-пліч з батьками. Саме батьки беруть на себе велику кількість потрібних справ. Це фінансова підтримка для участі у турнірах, сприяння у створенні костюмів та організації поїздок на конкурси. Тож їхня підтримка для клубу неоціненна. Крім того, клуб «DanceMaister» має значну підтримку від керівництва міста, спонсорів та адміністрації спеціалізованої школи № 2, яка надає можливість дітям тренуватися у комфортному хореографічному кабінеті, адже значна кількість учасників клубу навчається саме в цій школі.

DanceMaister 2 [870_650]

Двогодинне свято пролетіло, наче одна мить. Гаряча підтримка глядачів додавала учасникам дійства сил та енергії, вони з радістю дарували своє мистецтво танцю, нагадуючи, що хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім. У такий тяжкий час для країни діти довели, що світом повинні керувати любов, краса, дружба.

З вітальним словом до винуватців свята звернулися запрошені гості: президент танцювального клубу «DanceMaister», суддя вищої категорії – Леонід Майстер з дружиною, спортивним психологом, арт-терапевтом Ксенією Майстер, які відмітили високий професіоналізм вихованців та їх тренерів. Міський голова Віталій Войцехівський привітав всіх учасників дійства, зазначивши, що Золотоноша не може по-іншому називатися, адже в ній живуть золоті діти. Нових творчих злетів та перемог побажав хореографічному колективу керівник клубу «Флоркрафт» м. Звенігородки В’ячеслав Голіков. Із словами вдячності від імені численної аудиторії батьків виступила Олена Вертипорох.

У своєму слові у відповідь керівник клубу бального танцю Юлія Пилипенко подякувала всім, хто долучився до їхнього свята: своєму вчителю та наставнику Леоніду Майстру, міській владі, працівникам місткого будинку культури, батькам, школі № 2, маслоробному комбінату, чарівній ведучій Лесі Голубович, перукарям, візажистам, костюмерам, гостям і всім небайдужим. Та найщиріші слова любові і вдячності, звичайно, були її вихованцям.

Пролунали звуки фінальних акордів свята, підведений перший підсумок п’ятирічної роботи клубу, а вихованці та їх керівники вже сповнені нових ідей, адже для колективу танець – можливість самовиразитися, висловити почуття. Крім того, це важка та клопітка праця, що вимагає щоденного тренування і самовіддачі. А без цього учасники «DanceMaister» вже не можуть жити.

DanceMaister 3 [870_650] DanceMaister 4 [870_650] DanceMaister 5 [870_650] DanceMaister 6 [870_650] DanceMaister 7 [870_650] DanceMaister 8 [870_650] DanceMaister 9 [870_650] DanceMaister 10 [870_650] DanceMaister 11 [870_650] DanceMaister 12 [870_650] DanceMaister 13 [870_650] DanceMaister 14 [870_650] DanceMaister 15 [870_650] DanceMaister 16 [870_650] DanceMaister 17 [870_650] DanceMaister 18 [870_650] DanceMaister 19 [870_650] DanceMaister 20 [870_650]