Золотоніські виробники кави відзначили четвертий день народження

11.11.11. Ця магія цифр – да народження золотоніського підприємства з іноземними інвестиціями «ФЕС УКР», яке рівно 4 роки тому почало фасувати кавові напої торгової марки «MaccCoffе». Тоді на конвеєрі був випущений перший пакетик кави, на якому значилося, що виготовлений він в Золотоноші.

4 роки – не зовсім кругла дата, та саме минулої середи та підприємстві не минули нагоди її відзначити, – пише Лівобережна. Зовсім нещодавно сюди приїздили переймати досвід фахівці з Молдавії й відверто заявляли, що це для них Європа, захоплюючись побаченими умовами й технологією.

Не дивлячись на сучасні логічні труднощі на ринку збуту,на «ФЕС УКР» почали випускати  продукцію для Грузії. А з часу початку діяльності підприємство вже потроїло показники виробництва й асортименту продукції, а також кількості штату та зарплати.

З нагоди маленького «дитячого» ювілею колектив і зібрався в просторому цеху-складі, де всього наскладовано до стелі, якої й зовсім не видно. Колектив привітав директор Сергій Четверов, зробивши наголос не так на сьогоднішніх успіхах, як на перспективах: тут чекають нарощування виробництва, зокрема, ще 6 нових видів продукції, впровадження зразків нових пакувальних технологій. Логічно, що очікується збільшення заробітних плат.

Потім харчовиків привітали й прибулі сюди гості – міський голова Віталій Войцехівський зі своєю командою. Посадовець подякував за вклад підприємства у розвиток міста, побажав розвитку і процвітання, секретар міської ради Наталя Сьомак подарувала картину, а заступник міського голови Світлана Суддя побажала стабільності й надприбутків.

Пролунав і наказ директора про нагородження кращих працівників почесними грамотами, грошовими преміями, подарунками. Дуже багатьох. Операторів, укладальників, пакувальників, водіїв і механіків, бухгалтера, прибиральницю. Здавалося, ніхто не залишився не відзначеним. Працівники здебільшого молоді, а зрідка — й старшого віку. Сергій Четверов – росіянин, але говорив українською з легким акцентом. Ця мова, підкріплена конкретними справами, виглядала досить патріотично. Тим більше, що двоє хлопців з їхнього колективу – Ігор Козик та Олександр Костогриз – служать в АТО, а підприємство допомагає не тільки їм, а й іншим воякам.

Відчувалася, в колективі залізна дисципліна, всюди бездоганний порядок. І неабияке почуття гумору, бо додумалися з телеекрану організувати для себе поздоровлення різних знаменитостей, починаючи від Порошенка і Обами, закінчуючи артистами. Вітали також працівників і артисти справжні – міський колектив «Срібна кварта» і театр пісні  «Золоті ворота», дуетом і соло Євгена Гонзи, Вікторії Долгушиної, Станіслава Щербатюка, Маргарити Лазарєвої.

Опісля на «ФЕС УКР» була організована екскурсійна частина. Зокрема, працівники могли привести своїх родичів чи знайомих подивитися їхнє підприємство. Школярі із Чорнобаю, наприклад, приїхали цілою екскурсійною групою. Виробнича лінія вже працювала не напоказ, а по-справжньому, в європейському дусі і ритмі.