Вантажник “Продтоварів” здійснив розбійний напад на автомобіль свого ж підприємства

Увечері 16 листопада до Золотоніського відділу поліції зателефонував директор місцевого ПАТ “Продтовари” і повідомив, що на виїзді з міста, біля залізничного переїзду в районі вулиці Визволення, завдано тілесних ушкоджень водію його “хлібовозки”. За словами керівника, автомобіль ГАЗ-3202 і сейфом, що містив 11 тисяч гривень, викрали, а травмований водій перебуває в приймальному відділенні лікарні.

Черкаський край розповідає, що це повідомлення по тривозі підняло слідчо-оперативну групу поліції, яка прибула до лікарні. З’ясувалося, що побитий водій та зловмисник працюють на одному підприємстві – “Продтовари”. 23-річний В’ячеслав працює водієм, а на рік старший Євген — вантажником. Частину хлібобулочних виробів підприємство завозить з Черкас для реалізації в золотоніських магазинах. Того вечора, як зазвичай, автомобіль мав відправлятися до обласного центру за хлібом. Але Євген чомусь не поїхав зі своєю зміною, а сів пасажиром у кабіну до В’ячеслава.

Коли були неподалік залізничного переїзду, пасажир повідомив водієві, ніби стукає колесо , чи часом не спустило? Насторожившись, той зупинив автомобіль, вийшов з кабіни та почав оглядати колеса. Тоді Євген ударив його по голові предметом, схожим на металеву трубу. Потерпілий знепритомнів, а нападник сів за кермо і зник у невідомому напрямку.

Вивести на чисту воду допоміг GPS-навігатор — цими пристроями з ініціативи директора обладнані всі автомобілі підприємства. Доїхавши до вулиці Визволення, Євген залишив викрадений автомобіль на узбіччі. А сам вийняв із сейфа гроші (близько 11 тисяч гривень).

У Євгена, сина благополучних батьків, вже були судимості за крадіжки й грабіж. На цю нерівну стежку його вивело захоплення ігровими автоматами. Згадавши про його згубну звичку, правоохоронці затримали грабіжника в грально-розважальному закладі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.187, ч.2 ст.289 КК України, триває слідство. В’ячеслава із Золотоніської лікарні направили на лікування до Черкас, де прооперували.