Особовий склад військової частини зустрічатимуть із зони АТО у Будинку культури [АФІША]

Військовослужбовці 156 зенітного ракетного полку повертаються до постійного місця дислокації із зони проведення АТО. Золотоноша, котра віднедавна стала для них рідною домівкою, зустрічатиме своїх бійців завтра у міському Будинку культури.

Військова частина А1402 до початку збройного конфлікту розташовувалась у Донецьку, оберігаючи повітряний простір східних рубежів. Опинившись в оточенні сепаратистськи налаштованих мешканців, військовики змушені були діяти швидко, але не похапцем. Це, як і особиста витримка кожного, дозволило врятувати і техніку, і особовий склад від захоплення антидержавними елементами.

На озброєнні вартових неба є чимало високотехнологічної зброї і техніки. Людина з вулиці ними все одно б не скористалася. Але вже на початку заворушень було зрозуміло, що поява іноземних спеціалістів, здатних використати техніку підрозділу проти України, — справа часу. Тож наказ зніматися з постійних місць дислокації не забарився.

З квітня 2014-го військовослужбовці виконують бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. За цей час ними збито 12 безпілотних літальних апаратів противника. За особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету України, військовослужбовці отримали нагороди та відзнаки міністра оборони України та начальника Генерального штабу.

Підрозділ почав процес передислокації на Черкащину навесні минулого року. Приїздили сюди у жахливі умови, адже військове містечко під час процесу демілітаризації режиму Януковича перетворилося у справжні руїни.

За 12 місяців власними титанічними зусиллями, а також за допомогою місцевих комунальних служб та небайдужих золотонісців територія частини змінилася суттєво.

Зустріч із золотоніськими військовими відбудеться 17 листопада о 9-й годині.

Зустріч-особового-складу-ВЧ-А1402-870-02