#Фотофакт. 16 листопада: нова алея у парку, дитячі суботники та дорослі шкідники [ФОТО]

У парку Шевченка висадили цілу алею молодих.  Зелена зона, яку наповнили червоні дуби, берези, магнолії, фундуки, горобини, канадські клени та тюльпанові дерева, побачила світ руками трьох десятків золотонісців.

У акції “Посади родинне дерево” взяли участь 13 золотоніських сімей – Момоти, Міхновські, Слюсарі, Буци, Войцехівські, Дмитренки, Кузнєцови, Орленки, Косенки, Полозови, Кулінічі, Кіми та Водяники. За словами учасників ініціативи, вони ж і намагатимуться час від часу доглядати за своїми живими творіннями. 

Посади родинне дерево 01 [870_650] Посади родинне дерево 02 [870_650]

Вибори скінчилися, а от потік кустарної рекламної продукції на вулицях міста зменшуватись не збирається. Співвітчизникам таки ще довго доведеться прививати культурні навички щодо благоустрою українських міст. Про безліч вільних рекламних площ на білбордах, сітілайтах, навісних банерах, у газетах та інтернет-ресурсах говорити, швидше за все, марно, адже існує стільки “халявних” об’єктів реклами свого бізнесу.

Слідом за політичними обіцянками на золотоніські узбіччя прийшла черга “роботи у Польщі”. “На гарячому” зафіксовано і молодого маркетолога, озброєного роздруківками та типовим в таких випадках клеєм ПВА. Сценарій також типовий – молода черкащанка, яка “просто виконує свою роботу” на вулицях чужого міста. Коли завершиться ця нескінченна боротьба, лишається тільки гадати.

Розклейка оголошень [870_650]

Тим часом приклад дорослим показують місцеві діти. Шкільна громада ЗОШ№3 вийшла на осінній суботник, щоб причепурити пришкільну територію. Вчителі та учні швидко й вправно прибрали розподілені заздалегідь ділянки. Віднині все навколо милує око доглянутістю і акуратністю.

суботник ЗОШ3 02 [870_650]

суботник ЗОШ3 01 [870_650]

суботник ЗОШ3 03 [870_650]

Фото: Анна Ілляшенко / zosh-nomer3.com