“Було важко усвідомити те, що беру на себе таку відповідальність”, – Артем Кухаренко [ВІДЕО]

Як повідомлялось раніше, сільським головою села Подільське став 22-річний студент Артем Кухаренко. Він отримав 80% голосів односельчан. Зараз Артем навчається на 5 курсі у Черкаському національному університеті. З першого курсу активно брав участь в університетській діяльності: був головою студентської ради гуртожитку №1 та співав на багатьох концертах.

– Я народився в Подільському. Навчаюся у ЧНУ ім. Б. Хмельницького в інституті історії та філософії за спеціальністю «архівознавство». Подав кандидатуру на голову сільської ради. Я вірив у свої шанси, але ближче до виборів мені було важко усвідомити те, що я беру на себе таку відповідальність, – розповідає молодий політик у інтерв’ю Громадському Черкаси.

За словами Кухаренка, він також не знав, що робити з навчанням, але дізнався, що можна навчатися й одночасно виконувати свої посадові обов’язки. Проблема ж №1 у селі – це дорога. Це буде дуже важко вирішити, адже у Золотоноші і в Черкасах люди значно більше платять податків. Потрібно добиватися і вирішувати питання з Укравтодором.

– Також у селі є проблема з освітленням. По селу є два ліхтарі, які люди самі встановили. У багатьох селах, які менші за Подільське, вже є освітлення. Але для того, щоб я міг щось зараз пообіцяти, мені потрібно увійти в курс справ, − розповідає новообраний голова Подільського.

-Несподіванки не було, адже він із самого дитинства хотів керувати. Хвилювалися за нього трішки. Що він тепер буде робити − побачимо. Дякуємо людям за те, що підтримали. Ми як батьки будемо підтримувати його надалі, − пригадує Володимир Кухаренко, батько Артема.