Юні митці з Будинку школяра відзначились на обласній виставці оріґамі [ФОТО]

Минулого тижня у Черкасах відбулася обласна виставка-конкурс «Мистецтво оріґамі» на тему «Весна». У заході взяли участь понад  100 робіт.

Серед переможців опинились і вихованці Золотоніського будинку дитячої та юнацької творчості. Наші юнаки та дівчата презентували на конкурс п’ять робіт. В результаті, у номінації «Модульне оріґамі» (з трикутників) тріумфувала Дарія Дяченко з картиною «Весна прийшла»,  у номінації «Кусудамі» – «Подих весни» від Катерини Гнатенко, а третє місце у секції «Сувеніри з елементами оріґамі» в напруженій боротьбі посіла Анна Кармазіна з роботою «Ніжність».

Також приймали участь у виставці Максим Филь зі своїм «Букетом для мами» і Богдан Зарічний – лебединою “Вірністю”.

За словами керівництва БДЮТ, мистецтво оріґамі – інтригуюча загадка, котра вабить кожну дитину неймовірними перетвореннями звичайного квадратика паперу.

– Це навіть не фокус, це – диво! В одному листочку приховані багато образів: і кораблик, літачок, будиночок, шапка, і химерні дракони, птахи, тварини, та інші цікаві речі. У руках дитини папір оживав: махав крилами журавлик, квіти полонили серце своїм різнобарв’ям, тьохкали солов’ї, – зазначається у повідомленні навчального закладу.

оригамі 2 [870_650]

Максим Филь, «Букет для мами»

оригамі 3 [870_650]

Дарія Дяченко, «Весна прийшла»

оригамі 1 [870_650]

Анна Кармазіна, «Ніжність»

оригамі 4 [870_650]

Катерина Гнатенко, «Подих весни»

оригамі 5 [870_650]

Богдан Зарічний, «Вірність»