Легалізація заробітної плати – чому це важливо?

Зарплата украинца

Питання виплати офіційної та прозорої заробітної плати дуже актуальне, адже більшість працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати заробітну плату “в конвертах”.

Явна ознака прихованої зайнятості – людей оформлюють на роботу погодинно, виставляють їм у табелі робочого часу дві або чотири години, тоді як вони працюють по 8 годин на день. Відповідно й показують зарплату за 2 або 4 години. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в “конвертах”. У цьому випадку йдеться про “тіньові заробітки”, з яких не сплачуються податки і внески.

Коментуючи таке явище, в міському управління праці зазначають, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем кожного населеного пункту, належний рівень освіти, культури, житлово-комунального господарства та інше.

- Легалізація доходів – це не тільки надходження до бюджету, а й захист прав та законних інтересів платників податків, – розповідає керівник установи Вадим Кривденко. – Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків i зборів є грубим порушенням Законів України, яке підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальності.

Нагадують в установі і норми Кодексу законів про працю, котрі встановлюють, що у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, до роботодавців застосовується штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. З вересня 2015 року ця сума складає 41 340 гривень.

Працівники із зарплатою “в конвертах” також отримують з часом свої “бонуси”. Мова йде про втрату можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, трудового стажу при розрахунку розміру пенсії. Важливий пункт – відсутність внесків до фондів соцстраху, що унеможливлює соціальний захист працівників. Такі особи втрачають право на отримання гарантованої державою відпустки, своєчасних та хоча б мінімальних гарантій в оплаті праці, здорових та безпечних умов тощо.

В разі трудової суперечки з роботодавцем, неоформлені належним чином працівники не в змозі підтвердити свої права в судовому порядку, – резюмує Кривденко. – Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним!

comments powered by HyperComments