Дитячі садочки: осіннє свято для колишніх вихованців у “Веселці”, сімейний спорт у “Струмочку” [ФОТО]

10 листопада дошкільний навчальний заклад «Веселка» приймав у своїх стінах колишніх вихованців, а нині учнів перших класів загальноосвітньої школи №6. Діти старшої групи підготували для своїх вже більш досвідчених колег свято за мотивами твору Василя Сухомлинського «Осінні сни клена». У осінньо-лісовому антуражі і зустрічав гостей тутешній музичний зал.

Розпочалося дійство з появи казкового гнома, роль якого виконала вихователь Євгенія Товмаш. Розповідь чарівного клена, вихователя Людмили Ніцак, оживила мешканців лісу: берізок, ягідок, грибочків, жолудів, кульбабок, жабок. Кожен листочок клена – це спогад про те, що він бачив у лісі від найперших теплих весняних днів і аж до приходу осені.

Діти, які виконували ролі, декламували вірші, співали пісні про осінь, кружляли в таночках, грали в рухливі ігри.

За словами колективу навчального закладу, свято неабияк зблизило  дітей старшої групи і першокласників, вихователів і вчителів. Крім того, виконана важлива місія – виховання у дітей дбайливого ставлення до природи рідного краю, його неповторної краси, поєднане з вивченням творчої спадщини педагога Сухомлинського.

Організатори заходу – музичний керівник Надія Луняєва та вихователь Надія Сименюк.

ДНЗ Веселка 01 [870_650] ДНЗ Веселка 02 [870_650] ДНЗ Веселка 03 [870_650] ДНЗ Веселка 04 [870_650]

Наступного дня ДНЗ “Струмочок” долучився до кампанії в рамках року фізичної культури, що був оголошений таким для дошкільних закладів раніше. Вихованці закладу та їхні батьки виборювали першість на спортивному святі “Тата, мама, я – спортивна сім’я”

Дві команди старшої групи (вихователі Булко та Ірванець) – «Усмішка» і «Сонячні промінчики» –  змагалися на силу, швидкість, витривалість, долаючи один за одним нелегкі, але цікаві етапи. У результаті випробувань перемогла дружба.

ДНЗ Струмочок 01 [870_650] [870_650]ДНЗ Струмочок 02 [870_650]