«Треба остерігатися не тих, хто «за» чи «проти», а тих, хто вашим і нашим», – Войцехівський

Переможців не судять. А як «судять» самі переможці? Про те, як пройшла виборча кампанія  у переможця перегонів на посаду міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського дізнавався “Прочерк”.

– Перемога на нещодавніх виборах стала по-справжньому рекордною. За Вашу кандидатуру проголосувало майже 76 % виборців. Очікували такий високий рівень довіри золотонісців?

В деякій мірі це стало для мене приємною несподіванкою. Я відчував, що більшість жителів міста мене підтримає, бо не просидів же п`ять років без діла в міській раді, а намагався виконувати взяті перед виборцями зобов`язання. Але такого високого результату, все-таки, не чекав…

– Для сумнівів були якісь вагомі причини?

Вагомими я їх не вважав, але розумів, що деякі вчинки моїх опонентів могли ввести виборців у оману. Проте, як з`ясувалося, мої суперники недооцінили патріотизм і мудрість золотонісців.

– Тобто, виборча кампанія в Золотоноші була нечесною?

Вона була відверто брудною. З підпалами адмінприміщень, підкупами виборців, з наклепами, з брехливими роликами, поширеними в Інтернеті… Причому кандидати на посаду міського голови намагалися заплямувати не тільки мене, а й мою сім`ю. Але результати виборів розставили всі крапки над «і» й ще раз підтвердили, що жителі Золотоноші, дійсно, вболівають за своє місто і не купляються на різного роду провокації.

– А як Ви оцінюєте вибори депутатів до обласної ради?

Позитивно. Принаймні, кандидати не ворогували між собою, а навіть виступали разом перед громадами. Були, звісно, деякі неприємні моменти. Приміром, Віктор Полозов говорив людям про наші спільні наміри почистити річку, а хтось поширив плітки нібито він планує будувати в районі хімічний завод. Але суттєво це не вплинуло на результати виборів.

– Новим складом депутатського корпусу міської ради задоволені?

Про це ще рано говорити. Якщо новообрані депутати працюватимуть злагоджено на користь міста, то я буду тільки радіти з цього. І п`ять років тому і тепер я хотів би, щоб політичні амбіції не заважали їм працювати на розвиток Золотоноші.

– Віталію Олександровичу, Ви сказали, що вибори розставили всі крапки над «і». Ви в комусь розчарувалися?

Швидше переконався в нещирості людей, яких вважав порядними. Недаремно ж говорять, що треба остерігатися не тих, хто «за» і «проти», а тих, хто вашим і нашим.

– А що в цілому скажете про вибори в Україні?

Нічого не буду говорити. І не тільки тому, що вони ще не закінчилися. Хочеться, звісно, вірити, що врешті-решт до влади на всіх рівнях прийдуть люди, які перш за все дбатимуть про добробут своїх виборців. Колись же все одно болотний мул осяде і вода стане чистою, як стверджував Лао-Цзи.