Хореографічний клуб DanceMaister запрошує на перший ювілей [АФІША]

Відомий у місті клуб бального танцю «DanceMaister» днями відзначатиме п’яту річницю від свого заснування. З цієї нагоди колектив студії запрошує усіх золотонісців на святковий концерт, котрий відбудеться у міському Будинку культури.

Заснований клуб був у далекому вже 2010 році. Його автор – Леонід Майсер, член виконкому Спілки громадських організацій спортивного танцю України, суддя вищої категорію. До цього, ще у 90-х роках хореограф працював у місцевому відділі культури, а потім викладав Канівському коледжі культури і мистецтв.

Нині «DanceMaister», що працює на базі другої школи, очолює Юлія Пилипенко. Вона як і засновник проекту, не лише хореограф, а й суддя. Ще одним молодим, але вимогливим тренером стала Влада Шевченко. Обидві жінки – судді третьої та четвертої категоріїй.

На сьогодні, за словами викладачів, більше 80% учасників колективу стали переможцями хореографічних турнірів різних рівнів. Учасники ж та тренери клубу – люди справді особливі, адже займаються своєю улюбленою справою, віддаючи всю душу.

Захід відбудеться 14 листопада о 15:00. Вхід вільний.

Dance Maister