Учням третьої школи показували, як виготовляється черкаський хліб [ФОТО]

Учні 3-А класу загальноосвітньої школи №3 перемогли у спецконкурсі від ТОВ “Черкасихліб”, а посеред інших подарунків отримали безкоштовну екскурсію на виробничі потужності підприємства.

Сам конкурс розпочався ще у вересні. Школярі мали власними малюнками розповісти, як “Хлібна родина” проводжала своїх дітей до школи. Цим юні вихованці навчального закладу впродовж двох місяців і займалися.

За словами адміністрації, фантазії малюків не було меж. До того ж діти вивчали паралельно і все про хліб. Конкурс завершився 23 жовтня, тому на осінніх канікулах колектив третього класу і вирушив на пізнавальну подорож.

У Черкасах юним золотонісцям показали весь процес випікання хлібу: починаючи від білого борошна і закінчуючи випеченими батонами. Не обійшлося і без пригощання гостей солодкою продукцією.

– Впевнена, що після побаченого мої діти ніколи не кинуть шматочка хліба на підлогу, а будуть бережливо до нього ставитись, – ділиться враженнями Віра Беркут, класний керівник малюків. – В той шлях, яким проходить білий хліб до нашого столу, закладена велика праця.

ЗОШ№3 Екскурсія Черкасихліб 05 [870_650] ЗОШ№3 Екскурсія Черкасихліб 01 [870_650] ЗОШ№3 Екскурсія Черкасихліб 02 [870_650] ЗОШ№3 Екскурсія Черкасихліб 03 [870_650]

ЗОШ№3 Екскурсія Черкасихліб 04 [870_650]