Головою села Подільське став 22-річний студент [ФОТО, ВІДЕО]

Сільським головою села Подільського на Золотоніщині став 22-річний студент. Артем Кухаренко, який зараз навчається на 5 курсу ЧНУ ім. Богдана Хмельницького став головою села, набравши понад 80% голосів односельчан. Про те, що спонукало студента балотуватися на виборах та які перші кроки планує робити на посаді очільника села Артем Кухаренко розповів кореспонденту «Прочерка».

Новобраний сільський голова Подільського говорить, що завжди був активістом, з 18 років був членом сільського самоврядування, виконував обов’язки спортивного інструктора.

– Бажання стати головою села виникло, коли побачив, що рідне село припинило розвиватись, коли воно завмерло. Молодь, друзі, знайомі тікають, їдуть у місто. А я не хочу тікати. Думаю, треба робити добре, там де ти живеш, а не шукати, де добре.

Свою активну громадську діяльність молодий голова почав 2011 року саме зі створення спортивної команди.

– Разом з односельчанами вирішили відродити сільську футбольну команду, яка на той час не мала змоги виступати. Зібрали хлопців, зробили футбольні карточки для суддів, шукали гроші організації ігор. І не дарма. У нас є дуже талановиті хлопці. Наприклад, наш Денис Степаненко. Я вірю, що колись він стане професійним футболістом і про нього почують.

Артем-Кухаренко-Подільське-870

Крім цього активний студент почав вирішувати і нагальні для села проблеми. Разом з молоддю села організували благодійний концерт, запросили творчих студентів та усією громадою збирали гроші на дитячий майданчик. Головним ініціатором був саме новоспечений голова. Однак, за його словами, майданчик робили ледь не цілим селом.

– Наші місцеві підприємці підтримали ідею. Один з них навіть доклав більшу частину коштів. Адже ми розраховували побудувати майданчик приблизно за 12 тисяч грн, а в результаті, судячи із цін на матеріали, його вартість склала набагато більше. Ці гроші вклав наш односельчанин, підприємець, і до того ж ніколи не акцентував на цьому увагу.

Крім усього іншого, Артем Кухаренко ще з дитячих років захоплюється співом. Інколи його хобі стає для нього навіть джерелом доходу – сільського співака активно запрошують на святкування весіль та Днів народжень у якості вокаліста. Артем уже вирішив, як його талант допомагатиме у розвитку села.

– Ми хочемо створити сільський благодійний фонд. Плануємо проводити благодійні концерти, залучати творчих людей, тим більше досвід у нас є. Гроші благодійного фонду будемо використовувати для невідкладної допомоги нашим односельчанам. Також, частину коштів, які я за можливістю буду заробляти, співаючи на весіллях і святкуваннях, також будуть надходити до благодійного фонду.

До своїх обов’язків молодий голова села повинен приступити 6 листопада. Артем говорить, що в першу чергу має познайомитись зі своєю командою – депутатами сільської ради. Також сільський голова має на меті створити новий орган – комітет по відродженню села та звернути увагу на церкву, яка зараз в незадовільному стані. До того ж не забуває і про культуру. Обіцяє радувати односельчан концертами, «щоб людям була хоч якась розрада, а не тільки корови та свині».