Через пожежу центр адмінпослуг та архів перенесли до сусідніх будівель

Центр надання адміністративних послуг та міський архів, котрі знаходились у будівлі на перехресті Садового проїзду та Незалежності, віднині запрошують відвідувачів за іншими адресами. Внаслідок пожежі, що сталася нещодавно у сусідньому закладі харчування “Парк Кафе”, будинок, в якому перебували до цього згадані служби, для повноцінного функціонування поки що непридатний.

Обладнання та персонал наразі передислоковано недалеко від колишнього місця розташування. Центр адмінпослуг відтепер працює за адресою Садовий проїзд 3 (перехрестя з Благовіщенською). Змінився й телефон для довідок – 5-25-17. В той же час місцевий архів можна відвідати неподалік, на Садовому проїзді 7, у історичній будівлі навпроти міської ради.

Нагадаємо 16 жовтня на вулиці Незалежності загорівся літній майданчик громадського закладу “Парк-кафе”. Загалом площа пожежі становила понад 200 квадратних метрів двоповерхової будівлі. Суттєво постраждала і сусідня муніципальна будівля. Серед основних версій, що лунали – умисний підпал.

садовий-проїзд