Золотонісцям знову нагадують про безкоштовне вивезення листя

Наприкінці жовтня та протягом перших днів листопада Золотоноша знову в диму. І справа не стільки у торфовищах, що час від часу тліють на околицях. Мешканці міста традиційно та вперто продовжують влаштовувати згарища на власних городах. Практика традиційна, але щороку досягає нових, більш страшних масштабів.

Проблему на місцевому рівні намагались централізовано вирішити ще місяць тому. Тоді у засобах масової інформації золотоніські комунальники повідомляли, що цієї осені для любителів ароматного диму працюватиме спецпропозиція. Віднині, мовляв, усе органічне сміття, аби уникнути спалювання, вивозитиметься абсолютно безкоштовно. Людей закликали лише зібрати купки біля власних домоволодінь та попередньо зателефонувати до “Міського водоканалу” .

Та віз, як писав класик, і донині там. Ініціатива, попри свою простоту та актуальність, не знайшла підтримки серед містян. Дехто недовірливо списував оголошення на передвиборчі обіцянки, декому ж просто ліньки зателефонувати до комунальників.

В управлінні ЖКГ ще раз просять місцевих мешканців з розумінням поставитись до екологічної ситуації в Золотоноші. Закликають і надалі адресно звертатися з приводу вивезення сухої городини до “Міського водоканалу” (5-21-19, 2-36-33, 5-26-47), адже фізично промоніторити всі вулиці на предмет зібраного бадилля та листя неможливо.

Окрема ж прохання фахівці адресують небайдужим золотонісцям. В разі виявлення подібних джерел вогню та диму, завжди можна звернутися на “гарячу лінію” міського голови. Скарги не недобросовісних містян вислухають за телефоном 5-21-72. Від завтра на вулицях вже працюватиме адмінкомісія для боротьби з подібними явищами.

Читайте більше про реальну шкоду від кустарного спалювання у спецматеріалі.