Скориківські діти відкривали відбірковий матч Євро-2017 [ФОТО]

Дитячий фольклорно-етнографічний ансамбль «Світлячок» відкривав міжнародний футбольний матч на Центральному стадіону Черкас. Учнів із Скориківської загальноосвітньої школи запросили на відбіркову гру Євро-2017 між молодіжними збірними України та Ісландії після нещодавнього здобуття гран-прі на Всеукраїнському конкурсі “Козацький шлях”.

Районний відділ освіти повідомляє, що діти взяли участь у костюмованому шоу перед початком зустрічі, також вивівши обидві команди на поле перед стартовим свистком арбітра.

За словами художнього керівника ансамблю Валентини Пономаренко, радості юних вихованців меж не було, а всі 22 дітей з великою увагою і відповідальністю слухали пояснення режисера Ірини Тітовської. Нагорода для творчих учнів –  безкоштовний перегляд  футбольного двобою.

– Ми дружно вболівали за нашу збірну, та перемога дісталась Ісландії.  Шкода, бо наші спортсмени грали не гірше, ми отримали велику насолоду від їхньої гри, а ще – від тієї атмосфери, що панувала на стадіоні. Тут наші діти «відірвалися по повній», ­­­- висловила думку всього колективу Пономаренко.

Нагадаємо, декілька тижнів тому у Черкасах відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях». Активну участь у заході взяли вихованці золотоніського міського Будинку школяра, які привезли додому букет нагород. Учні ж Скориківської школи здобули абсолютну перемогу за свій номер “Храмовини на Покроку”.

Скориківська ЗОШ Україна Ісландія 01 [870_650] Скориківська ЗОШ Україна Ісландія 02 [870_650]