На золотоніських любителів спорту очікує справжній футбольний уік-енд

Не виборами єдиними відзначаться для золотонісців майбутні вихідні. Стадіон “Колос”, не зважаючи на не зовсім сприятливу погоду, прийматиме днями три важливих футбольних матчі.

Розпочнеться серія ігор у місті в суботу, коли місцевий “Спартак” в рамках передостаннього туру обласного чемпіонату прийматиме лідера та головного претендента нині на чемпіонське звання “УТК-Ятрань” з Уманьского району. Гравці з Паланки на сьогодні випереджають найближчого конкурента (“ЛНЗ-Лебедин”) на два пункти, тому в останніх поєдинках очки втрачати їм категорично не можна.

Не менш важливим цей матч стане і для золотонісців, адже розрив між командою із зони вильоту (“Лідер”) хоч і здається більш-менш суттєвим за два тури до кінця (4 очки), та при певному збігу обставин може лишити місто без вищої ліги на майбутній сезон. З іншої сторони, долю майбутнього сезону може вирішити і сам “Лідер”. Якщо команда програє цієї суботи на виїзді “Базису”, то поєдинки “Спартака” з “УТК-Ятрань” та “ЛНЗ-Лебедин” перетворяться на формальність.

Тим часом у неділю Золотоноша прийматиме фінал Кубку Черкащини серед команд ветеранів (40+). Ще наприкінці жовтня обласна Федерація футболу ухвалила рішення про проведення фінального етапу турніру на стадіоні «Колос». Тож цього дня о 12:00 у матчі за третє місце зійдуться в двобої місцевий “Спартак-Колос” та канівський “Родень”. За дві години розпочнеться фінальний матч, де титул виборюватимуть черкаські “Вікторія” та “Хімік”.

Спартак-УТК-ЯТрань-афіша-870