Любов Денисюк » 10 аргументів, які не втратили актуальності

Коли напередодні минулих виборів міського голови серед кандидатів на посаду мера багатостраждальної Золотоноші з’явилося ім’я Віталія Войцехівського, я, пам’ятаю, вперше в житті вирішила поручитися за цю людину  з доброї власної волі. Чомусь тоді гостро усвідомила свою попередню помилку як громадянки, яка просто стояла осторонь і чекала манни з неба, при тому недокладаючи жодних зусиль. Допекло тоді багато речей із нашого золотоніського буття – затримки заробітних плат, бездумна експлуатація учительської праці, жорсткий адмінресурс, кумівство, гори сміття на вулицях, розгул бандитизму, якісь безглузді заходи, що всім проїлися,  та  багато інших речей, які принижували людську гідність.

Відрадно, що непомітно збіг час, «великий диригент», і музика життя нашого золотого міста зазвучала оптимістично,  а саме місто розквітло різнокольоровими барвами квітів, емоцій, відкриттів та нових здобутків.

Дуже приємно, що не помилилася, не схибила тоді у своєму виборі. За кожен аргумент не посоромлена, а навпаки, – недооцінила у повному обсязі цю людину. І тепер, напередодні чергових виборів міського голови, вважаю за потрібне нагадати всім виборцям ці аргументи і закликати ще раз проголосувати за кандидатуру  Віталія Олександровича,  бо в списку кандидатів не бачу жодного, хто міг би скласти хоч якусь серйозну конкуренцію. Крім того, знаю, що  саме цей кандидат має ще багато нереалізованих планів на розбудову і розквіт нашого міста. І щиро вірю в нього та його перемогу.

10 аргументів на захист тези «ВІТАЛІЙ ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ – мер, який потрібен ЗОЛОТОНОШІ»:

1. Ця людина – передовсім інтелігентна. За визначенням академіка Д.Лихачова, «інтелігентність – це доброта плюс сума знань». Золотоноша заслуговує мати мера – людину добру, не пихату і не надмінну, уважну, сердечну і доступну. Усі, хто працює з ним пліч-о-пліч на виробництві,  уже щиро шкодують, що, отримавши нового мера, втратять чудового керівника.   Факт промовистий і переконливий, адже «хто вірний у малому, той вірний і у великому».

2. Ця людина – освічена. Освіта, здобута ним, реальна, не куплена, доведена конкретними досягненнями і поетапним кар’єрним ростом. Послухайте мову – і ви побачите освіченість у манері слухати співрозмовника, говорити тихо, але переконливо, у вмінні толерантно перевести дискусію в потрібне русло, нікого не ображаючи. Мистецтво спілкуватися не дається просто так – воно  здобуте освітою, закріплене досвідом і перевірене часом. Це означає, що з таким мером можна буде домовлятися і матиме сенс вести розмову взагалі. Це означає також, що біля освіченого мера згуртуються розумні люди у різних сферах життєдіяльності міста, а не випадкові  та тимчасові «вірнопіддані». Ми зможемо  не соромитися перед нашими дітьми, слухаючи промови мера на загальноміських заходах, адже цей образ підніматиме планку і спонукатиме молодь бути схожими на старших  земляків.

3. Віталій Войцехівський – порядний чоловік і мудрий батько, який тримає родину і належним чином спрямовує її розвиток. На жаль, сучасне життя рясніє прикладами негативними у цьому сенсі: аморальність серед людей влади процвітає. Тому його заслуга і сила вже в тому, що він зберіг моральне обличчя у родинному житті, що може бути реальним добрим прикладом для всіх молодих родин нашого міста.

4. Ця людина – чудовий менеджер, організатор. Це особлива здібність – згуртувати навколо себе людей різних за  віком, статтю, політичними переконаннями, смаками, рівнем освіти. І більше того – не лише згуртувати, але й активізувати до творчої співпраці, самореалізації і реалізації в команді. Командна діяльність увінчується високими результатами. Це високе вміння – не використовуючи авторитарних методів, спонукати людей до праці. Отже,  він, як уже сформований лідер, зможе принципи командної роботи  застосувати і в  якості мера міста.

5. Ця людина – консолідуючого типу, що є рідкістю. Громада втомилася від  програм, ідеологій, розбіжностей, цькування опонентів. Ніхто не вигадав кращої ідеології, ніж «братолюбіє». Той факт, що кандидатуру Віталія Войцехівського підтримали 6 партій і громадських організацій, свідчить сам за себе: він зможе згуртувати здорові сили нашої громади, позбавивши золотонісців від партійного хуторянства.

6. Ця людина – яскрава особистість, за якою не стелеться шлейф пліток чи компромату, що означає, що протягом довгого періоду він непомітно і послідовно займався справами. Звичка, як відомо, переростає у характер, тому існує гарантія того, що і надалі, як людина зріла, він продовжуватиме жити так само, хоч і в новій якості.

7. Ця людина веде здоровий спосіб життя. Активно займається спортом, на що здатні люди з високим рівнем самодисципліни, самоконтролю і самоорганізації. Погодьтеся: посідаючи його посаду, людина безвільна і слабкодуха вже давно встигла б наїсти ситеньке черевце або потрапити на лікування від алкоголізму.  Навіть погляду ззовні достатньо для того, щоб  ставити його в приклад молоді, особливо юнакам.

8.Ця людина – широкого кругозору, різноманітних контактів, здобутих  у процесі професійної діяльності. Досвід інших підприємств, міст, країн, набутий ним особисто, допоможе адаптувати найкраще з побаченого  у формат нашого міста.  А  контакти, налагоджені  за минулі роки, допоможуть роздобути інноваційні ідеї.  Справа втілення їх в Золотоноші –  лише за  аналітичним розумом і сильною командою однодумців,  про що йшлося вище.

9.Це – людина майбутнього, людина у розквіті сил. Як стверджують японці, 50 – початок розквіту чоловіка, адже позаду –  освіта, досвід і досягнення, а попереду – інновації, перетворення і  повна самореалізація. Не завжди випадає у списках кандидатів побачити оптимальну кандидатуру у віковому сенсі.

10. Я, Денисюк Любов Іванівна, ніколи не належала до жодної партії, не працювала у штабах на виборах, ні за кого не агітувала, не спілкувалася віч-на-віч з Віталієм Войцехівським, не ставила посаду за мету свого життя, не переступала порогу квартири Войцехівських (хоч проживаємо в одному будинку), не переступала прохідної заводу «Златогор», не споживаю їхньої продукції, не є довіреною особою цього кандидата, вперше в житті хочу сказати землякам: «Не втрачаймо свого шансу обрати гідного мера міста! Ми самі формуємо обличчя громади, в якій живемо, і самі обираємо лідера. Віталій Войцехівський – мер, якого заслуговує наше місто. Мер, якого зачекалася Золотоноша. Мер, за якого не буде соромно перед дітьми! Агітуючи за цю людину, беру на себе зобов’язання молитися за нього, щоб через кілька років не соромитися того, що написала»

Любов Денисюк
директор Золтоніської гімназії ім С.Д.Скляренка