“Для нас важливо зберегти цукровий завод. Намагатимемось залучити інвестора”, – Ткаченко

Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко спільно з керівником районної адміністрації Олександром Лісовим в рамках робочої поїздки зустрілися з громадами сіл Домантове, Піщане, Вознесенське та Чапаєвка.

Обласний посадовець обговорив проблеми жителів району. Лунали питання ремонту асфальтного покриття дороги державного значення Золотоноша – Канів, на який не вистачає коштів, створення робочих місць, пайові суперечки, субсидії, відновлення роботи ТДВ «Пальмірацукор», – повідомляє Золотоніська РДА.

– Для нас важливо зберегти цукровий завод, тому що це потужне підприємство. Ми намагатимемось залучити інвестора, для того щоб відновити його роботу, створити нові місця, забезпечити людей роботою, – наголосив Ткаченко.

Одне з найактуальніших питань – процес децентралізації, адже всі згадані села хочуть залишитися або на своїх місцях, або з їхнім адміністративним центром. Очільник області, звертаючись до громади, зазначив, що в нинішніх умовах реформування місцевого самоврядування об’єднання територіальних громад – необхідний крок для їхнього розвитку. Говорячи про відповідність обсягів фінансування до переданих на місця повноваженням, радив виважено підходити до цих процесів.

Юрій Ткаченко Пальмира