Браконьєри Золотоніщини не шкодують на озброєння жодних грошей [ВІДЕО]

Злочинців на гарячому спіймали єгєрі Коробівського мисливського господарства. Одна група браконьєрів полювала на оленів, а інша – на бобрів та єнотів. Тепер вже із горе-мисливцями займаються правоохоронці.

– Нині на озброєнні у браконьєрів є і сучані тепловізори, їхня зброя оснащена сучасними глушниками. Тобто на своє незаконне хобі вони грошей не шкодують, – розповідає виданню ІнфоМІСТ директор ТОВ «Мисливське господарство «Коробівське» Андрій Тичков.

Першу групу злочинців затримали 3 жовтня. Двоє осіб з води пізно ввечері відкрили полювання на оленів.

Інша компанія, також із двох осіб, полювала вдень. При собі браконьєри мали ще й двох мисливських псів. У них вилучили мішок капканів, дві підсаки для ловлі бобрів у норах. Серед улову горе-мисливці мали півмішка риби, а ще єнот і бобер.

Обидві групи, затримані єгерями, були одразу доставлені до Золотоніського РВ УМВС. Зброю в усіх вилучили, проти злочинців відкрили кримінальне провадження.

– Ми гостинно зустрічаємо мисливців, які мають усі необхідні ліцензії і дозволи. Проте, жорстко боремося і будемо боротися із браконьєрами. Нагадую, що згідно зі статтею 248 Кримінального кодексу України, порушення правил полювання може потягнути на штраф від 100 неоподатковуваних мінімумів до 5 років позбавлення волі із конфіскацією знарядь і засобів і засобів полювання та всього здобутого, – говорить  Тичков.

ТОВ «Мисливське господарство «Коробівське» на 10,5 тисячах гектарів золотоніських лісів займається відновленням поголів’я диких тварин: кабанів, оленів, косуль, бобрів. Тому із відкриттям сезону полювання у господарстві створили спеціальну єгерську службу, яка займається відстежуванням та відловом браконьєрів. Для більш ефективної роботи «лісові контролери» мають на озброєнні прилади нічного бачення, теплові зори. Крім того, на всій території мисливського господарства ведеться постійне відео спостереження.