На вулиці Обухова затримали “чорних” розклеювачів білбордів [ФОТО]

Ну вулицях Золотоноші боротьба за агітаційні площі набирає на порядок більші за об’ємами незаконні оберти. Учора на Обухова зафіксовано факт несанкціонованого розклеювання агітаційного матеріалу на білборд. Двоє зухвалих чоловіків, що приїхали до міста з Черкас власним автомобілем з причепом, прямо посеред білого дня розташовували на споруді банер із символікою політичної партії “Батьківщина”.

Гостей із обласного центру випадково затримала група місцевих громадських активістів та волонтерів. Після виклику міліції виявилось, що жодних дозвільних документів на заміну зображення у рекламників не було. Натомість теперішній замовник рекламної площі володіє повним пакетом документів на довгострокову оренду.

Чоловіки пояснили, що погодившись на легкий підробіток, отримали на руки світлини білбордів, які необхідно оновити. За півгодини ж до цього вони вже провели аналогічні “роботи” і на вулиці Шевченка. Імені замовника не розповіли, а на їхні дзвінки “директор” не відповів.

На рекламників складено протокол, а перед своїм від’їздом додому вони чемно прибрали свої друковані матеріали.

Сьогодні ж правоохоронці з’явилися вже на ділянці біля Міського будинку культури. Перейматися законністю агітації почали представники штабу кандидата на посаду міського голови Осадчого. До міліції надійшла скарга на порушення законодавства під час розповсюдження інформації з боку його опонента, діючого очільника міста. Перевірка діяльності наметів виявила повну юридичну відповідність друкованих матеріалів, де вказане прізвище Войцехівського. Газетні ж матеріали з іншого боку ділянки, до яких висувались особливі претензії, до агітації за будь-кого стосунку не мають, а всього лише висвітлюють місцеві новини на основі публікацій інтернет-видань.

білборди 1 [870_650] білборди 2 [870_650] білборди 3 [870_650] білборди 4 [870_650] білборди 5 [870_650] білборди 6 [870_650]