На дні водоймища у Зорівці знову знайдено гранати та міни

Піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення провела вилучення та знищення 7 вибухонебезпечних предметів, які напередодні було виявлено під час очистки дна водоймища у селі Зорівка.

За повідомленням обласного управління ДСНС, про знайдені гранати РГД-5 та 6 мінометних мін калібром 50 міліметрів часів війни рятувальникам розповіли робітники, які проводять очищення дна водойми.

До завершення обстеження території саперами ДСНС, роботи з очищення дна ставу призупинено.

Аналогічний випадок, нагадаємо, трапився у Зорівці наприкінці червня. Тоді два дні поспіль піротехнічна група проводила обстеження водоймища у селі Зорівка на вміст вибухонебезпечних предметів.

саперами було виявлено 30 небезпечних знахідок Другої світової війни, серед яких 24 мінометні міни калібром 82 мм, 3 мінометні міни калібром 50 мм, артилерійські снаряди калібром 76, 122 мм та одна граната Ф-1.

До служби ДСНС звернулися власники водоймища після того як спустили воду. Сприяли цьому спогади довгожителів населеного пункту. Вони зауважили що по закінченню війни місцеве населення зносило виявлені на городах міни зі снарядами та кидали їх до води.

Всього за два дні співробітниками піротехнічної групи було виявлено та знищено на спеціальному полігоні 57 вибухонебезпечних предметів.