Колективної угоди щодо цивілізованої агітації дотримуються у місті не всі [ДОКУМЕНТ]

До місцевих виборів залишилось вже 13 днів, а Золотоношу тим часом заполонила цілком очікувана і традиційна в таких випадках хвиля “кустарної агітації”.

Про цю проблему комунальники бідкалися ще навесні, коли, розпочавши кампанію боротьби з несанкціонованою рекламою, згадували незлим тихим словом і попередню виборчу кампанію, наслідки якої ліквідовувалися ще довго.

“Чорні” агітатори повернулись на вулиці міста минулої неділі, плідно попрацювавши над прикрашанням стовпів освітлення у декількох мікрорайонах. І якщо раніше великі плакати із зображенням одного з кандидатів наймані працівники (скоріше за все) приліплювали акуратно на скотч, то нині вони не шкодують клею, перетворюючи узбіччя на різнокольорові гірлянди.

У світлі щоденної появи нових листівок, почали сумніватися і деякі містяни – а чи проводився той міфічний “круглий стіл” між усіма золотоніськими політичних силами, про який повідомлялось раніше? Тоді, нагадаємо, незадовго до старту передвиборчих перегонів, представники партій, що мали намір висувати своїх кандидатів на різних рівнях, зустрілися у Міськвиконкомі, аби узгодити загальні цивілізовані правила агітації.

Політики домовились, зокрема, не виставляти партійних наметів на щойно оновленій центральній площі і, що найголовніше, підтримали пропозицію щодо заборони розклеювання агітаційних матеріалів на опорах, зупинках та інших комунальних будівлях міста.

Згідно з отриманого протоколу Виконкому міської ради, зазначений документ підписали представники усіх політичних сил, окрім “Свободи” та “Європейської партії”, котрі захід проігнорували. Щоправда, до честі “свободівців”варто зауважити, що не заважаючи на відсутність підпису, вони наразі цей джентльменський кодекс не порушують.