Золотоніські юні артисти привезли нагороди із Всеукраїнського фестивалю “Козацький шлях” [ФОТО]

У Черкасах відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях». Задум організаторів простий, проте актуальності не втрачає ніколи – представити глядачеві культуру і традиції козаків України, познайомити дітей та молодь з історико–культурною спадщиною козацтва Черкащини. Також захід мав об’єднати всіх учасників навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.

До складу журі входили народні та заслужені артисти України, діячі культури і мистецтв, актори, хореографи, представники ЗМІ та громадських організацій. 

Активну участь у фестивалі взяли і вихованці золотоніського Будинку школяра, які привезли додому букет нагород. Лауреатами першого ступеню у номінації “Театральне мистецтво” стали Марина Радченко та Ярослав Кобець, другого – Альона Олексенко. У номінації “Образотворче та декаративне-прикладне мистецтво” лауреатом 3 ступеню став Богдан Зарічний.

Переможці були нагороджені дипломами, медалями та грошовими преміями.

золотоніський БДЮТ

Не менш вдалі здобутки і у дітей Золотоніщини. Гран-прі фестивалю здобув фольклорно-етнографічний ансамбль «Світлячок» із Скориківки. Юні вихованці місцевої школи під керівництвом худкерівника Валентини Пономаренко не залишили байдужим журі своїм номером “Храмовини на Покроку”.

ансамбль світлячок скориківка [870_650]