У лісах Золотоніщини активно облаштовують зони відпочинку [ФОТО]

Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне з завдань лісової охорони Золотоніського лісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинися, подихати свіжим лісовим повітрям, розпалити багаття, пообідати.

За повідомленням обласного управління лісового господарства, на Золотоніщині налічується 6 таких пунктів відпочинку. Вони нехитро облаштовані: дерев’яний стіл під накриттям, лавочки, місця для багаття та для сміття. Однак і таке господарство потребує догляду: прибрати сміття, відремонтувати, розчистити.

Цього року золотоніські лісівники провели реконструкцію всіх рекреаційних пунктів: відремонтували, пофарбували, оновили місця відпочинку. Крім того, створили у Вільхівському лісництві новий пункт зупинки біля води: так його й назвали – «Берег». Тут облаштували не лише альтанку зі столом і лавками, але й маленький будиночок. Одночасно в цьому рекреаційному пункті можуть відпочивати до 30 осіб.

– Ми зацікавлені у створенні всіх умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально убезпечити ліс від загорянь. Саме тому облаштовуємо місця для багаття, мангали, а ще смітники, щоб не розкидали сміття по лісу. Адже зелені насадження – це наше спільне багатство, яке ми повинні оберігати разом, – відзначив директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

На жаль, часто лісівникам за їхню працю відплачують чорною невдячністю – ламають дерев’яні споруди, смітять тощо. Тому працівники Золотоніського лісгоспу закликають шанувати чужу працю і поважати себе та інших.

ліс зона відпочинку 01 [870_650] ліс зона відпочинку 02 [870_650] ліс зона відпочинку 03 [870_650] ліс зона відпочинку 04 [870_650] ліс зона відпочинку 05 [870_650]