МБК відкривають після масштабної реконструкції

У п’ятницю золотонісцям нарешті презентуватимуть міський будинок культури, в якому протягом декількох місяців проводився капітальний ремонт головного залу та підсобних приміщень для артистів.

Будівля екс-кінотеатру “Мир” запрошує містян на святковий концерт з цієї нагоди о 16:00. Глядачам окрім урочистостей обіцяють виступ команд КВК. До всіх колективів, котрі мали нагоду презентувати свої гумористичні таланти у червні, долучаться і гості з Черкас та Чорнобаю. Окрім гумору, організатори анонсували виступ артистів будинку культури, а також деяку новацію для Золотоноші – світлове шоу.

Нагадаємо, реконструкція міського Будинку культури була запланована ще торік, а найактивніші її етапи припали на літо. Тоді, розпочавши з перебудови сцени, оновлення покриття на підлозі та панелей на стінах, будівля згодом отримала партію сучасних індивідуальних стільців, котрі мають створити антураж за канонами сучасних стандартів.

Серед іншого – ремонт гримерних кімнат, обладнання меблями холу для артистів. Попіклувались і про збереження такого зовнішнього вигляду у зимових умовах: віднедавна будівля має якісні дров’яний котел та систему опалення.

Фінальним акордом ремонту стали потужна акустична система та професійне театральне освітлення для зручності і артистів, і глядачів.

 відкриття-МБК-870