У затриманого за куріння золотонісця знайшли ще й “не зовсім” тютюн

Патрулюючи центр Золотоноші, місцеві правоохоронці помітили чоловіка, який палив біля місцевого магазину. Для складання адміністративного протоколу порушника запросили до міського відділу міліції.

За повідомленням обласного управління МВС, під час особистого огляду у 31-річного чоловіка було виявлено банку, в якій знаходилась речовина рослинного походження в кількості близько 200 грамів. Вона ж, за зовнішніми ознаками, була схожою на наркотичну речовину.

Виявлені речові докази було направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення відповідного дослідження. Правоохоронцям чоловік пояснив, що речовину знайшов на полі, зірвав та висушив для власного користування.

Наразі слідчим відділенням Золотоніського міського відділу міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі до трьох років. Триває досудове розслідування.