Золотоніська зірка КВК стала жертвою автомобіліста. Батькам пропонують “вирішити” питання

30 вересня до місцевих правоохоронців звернулася медична сестра приймального відділення ЦРЛ. Жінка, як і годиться згідно інструкції, повідомила про потерпілого хлопця, котрий із численними травмами був госпіталізований до закладу охорони здоров’я.

Житель села Домантове Олександр Короткий став жертвою ДТП у рідному селі. Золотоніський водій “Жигулів”, котрий їхав напрямку міста, скоїв наїзд на потерпілого, що рухався велосипедом. Внаслідок пригоди 17-річний хлопець отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій правих плеча та стегна. Свідки подальших подій повідомляють та підозрюють, що автомобіліст міг перебувати під впливом наркотичних речовин. Хоча й таку версію відкидають фахівці – жодної офіційної інформації, яка б це підтверджувала, немає.

Разом з тим, родина Олександра вже отримала вигідні пропозиції щодо “вирішення” цього питання на користь водія. Наразі юнак перебуває на лікуванні, а близькі від угод із власною совістю відмовляються.

Нагадаємо, Короткий – студент Золотоніського технікуму ветеринарної медицини – запам’ятався містянам своїми яскравими випусками у щорічних конкурсах КВК, котрі проводяться зазвичай навесні. Він та його брат-близнюк Василь стали одними з найяскравіших учасників колективу від згаданого навчального закладу – “Extreme”. Цього року майбутні ветеринари і отримали головний приз переможців конкурсу.