У Золотоноші помічена передвирборча шахрайська афера

Передвиборча війна у Золотоноші, виходячи на фінішну пряму, набирає передбачуваних та не зовсім законних обертів. Поряд зі спробами «цивілізованого» підкупу електорату, у місті зафіксовані випадки доволі несподіваних методів досягнення результату.

Представники одного з кандидатів сьогодні помічені за побудовою поки що незрозумілої за своєю суттю шахрайської піраміди. Не приховуючись та абсолютно не переживаючи за наслідки, довірені особи пропонують містянам зібрати та надати їм паспортні дані на 50 золотонісців. За таку послугу обіцяють півтори тисячі гривень. Про це повідомляє джерело, яке мимоволі стало свідком пропонування афери.

Імена ініціаторів такої схеми, зі зрозумілих причин, до оприлюднення будь-якої офіційної інформації поки що не лунають.

Разом з тим, закликаємо жителів Золотоноші – якщо ви стали жертвою передвиборчих махінацій, або ж ціллю для «вербування», відразу звертайтесь до міліції (102), або напряму до територіальної виборчої комісії. Фахівці вислухають містян за телефоном 5-34-93.

Від редактора: За сюрпризами місцевих виборів будемо слідкувати й надалі, але від риторичних запитань нині втриматись не можемо. На що розраховують люди, котрі намагаються отримати посади або політичні дивіденди таким чином? На що розраховуватимуть мешканці, котрі потенційно стануть співучасниками подібних афер? Яку владу, врешті-решт, обираємо ми – ті, хто називає себе європейцями?