У пошуках грошей 40-річна жінка викрала з двору акумулятор

До чергової частини Золотоніського міського відділу міліції звернулась 32-річна жителька міста та повідомила про крадіжку акумулятору. Як розповіла заявниця, донька потерпілої бачила невідому жінку, яка виносила з двору акумулятор. Сума збитків складає близько 800 гривень.

За повідомленням обласного управління МВС, працівники міліції, що були у складі слідчо-оперативної групи, отримавши опис зловмисниці, побачили її неподалік двору потерпілої. Нею виявилась 43-річна місцева жителька. Її було запрошено до міськвідділу міліції для свідчень. Розмовляючи зі слідчим, вона зізналась у вчиненому. Розповіла, що не працює, потрібні були кошти і тому зважилася на крадіжку. Упевнившись, що в дворі нікого не має, знайшла річ, яку можна було б продати. Акумулятор був важким, тому викрадене жінка заховала в кущах біля будинку потерпілих.

За даним фактом слідчим відділенням Золотоніським міським відділом міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.