Повідомляти правоохоронцям про крадіїв металу відтепер можна через соцмережі

Лиходії, озброївшись елементарними інструментами та часто без жодних засобів захисту, ризикують власним здоров’ям за кілька десятків метрів дроту. Чи матимуть вони з цього шалену вигоду? Жодної, адже сто метрів такого дроту в пункті прийому металу вартують 100-200 гривень. Натомість збитки, завдані державі, становлять декілька тисяч гривень.

Таке звернення оприлюднив на місцевому медіа-ресурсі Золотоноша Info старший уповноважений золотоніського карного розшуку Віталій Іванько. За його словами, нині працівники МВС проводять комплексні оперативно-профілактичні заходи з метою виявлення «мисливців за металом».

– Якщо у вас є підозри щодо походження «товару», який вам пропонують, телефонуйте у міліцію. Адже ваша мовчазна згода, може обернутися не лише шаленими збитками для державного бюджету, а й людською трагедією, – звертаються правоохоронці до працівників пунктів прийому металу.

Також працівники МВС наголошують, що будуть вдячні за будь-яку інформацію від місцевих мешканців

– Тим же, хто має спокусу зрізати кілька метрів кабелю, нагадуємо: подібні дії підпадають під правову кваліфікацію ч. 1, 2 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, – резюмує Іванько.

Повідомити про вказані правопорушення можливо за телефоном 102, або ж звернувшись особисто до оперуповноваженого за номером /093/ 058-77-79 чи за допомогою соціальних мереж – vk.com/id15909179.