Школярів з Коробівки відзначили на фестивалі шкільних лісництв [ФОТО, ВІДЕО]

Святково, щиро та яскраво привітали учні шкільних лісництв своїх старших колег – лісівників Черкащини з професійним святом. Напередодні на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбувся I-й Фестиваль шкільних лісництв, у якому взяли участь 10 команд – по одній від кожного лісгоспу області.

Прес-служба облуправління лісового господарства розповідає, що започаткувати щорічну традицію проведення такого Фестивалю запропонував керівник цієї установи Олександр Дзюбенко.

– Наразі вже кожен лісгосп має шкільне лісництво, представники яких присутні на нашому святковому заході. Цей напрямок будемо розвивати й надалі. Приємно, що в школярів є вагомі здобутки, досягнення, перемоги, які ми сьогодні побачимо. А ще для всіх – це чудова нагода познайомитися, поспілкуватися, позмагатися в різного роду конкурсах, – зазначив Дзюбенко

В ході Фестивалю учні шкільних лісництв показували святкові презентації, виставки власних досягнень, створили зелений куточок на території закладу, спільно висадивши вічнозелені ялівці. Окремим етапом заходу були змагання-квести, де школярі демонстрували знання з лісівництва – про лісових звірів і птахів, охорону і захист лісу, визначали за гербаріями лікарські рослини, деревні, кущові породи за плодами, листям. Крім того, змагалися в спортивному конкурсі. Паралельно тривала виставка дитячих малюнків на тему «Людина та ліс».

За інформацією районного відділу освіти, у номінації «Найазартніше шкільне лісництво» перемогла команда Коробівського НВК. Юнаки та дівчата зуміли визначити лікарські рослини, кущові та деревні породи за плодами і листям, впевнено розповідали про лісових звірів і птахів, способи охорони і захисту лісу. Крім того, за словами наставників, діти знайшли собі нових друзів, обмінялися досвідом роботи в лісництвах, взяли для себе багато нових цікавих форм природоохоронної діяльності.

Фестиваль шкільних лісництв 01 [870_650] Фестиваль шкільних лісництв 02 [870_650] Фестиваль шкільних лісництв 03 [870_650]