Оприлюднено програму заходів до Дня міста [АФІША]

23 вересня у Золотоноші відбудеться святкування 72-й річниці визволення населеного пункту та Черкаської області від окупантів, 74-ї річниці партизанського руху в Україні та Дня міста.

Розпочнеться святковий день вранці з проведення урочистого мітингу, учасники якого згодом, за традицією, продовжать відзначення у парку Шевченка. Тут на золотонісців чекатимуть виставки майстрів декоративного мистецтва, а також пункти харчування. О 10:00, як зазвичай, майстри інтелектуальних ігор виборюватимуть першість на шаховому турнірі, а за годину ветерани міста матимуть нагоду чатувати святкову солдатську кашу.

По обіді розпочнеться святковий концерт “З любов’ю до міста”, під час якого, зокрема, ряд містян нагородять грамотами та цінними подарунками. Відзначатимуть на літній сцені кращих представників різних професій, підприємців, молоде подружжя, новонародженого золотонісця, переможців конкурсу на краще подвір’я, активних громадських діячів, спортсменів, багатодітних матерів, прийомну сім’ю, а також вручатимуть звання Почесного громадянина міста.

О 15:00 виступ розпочне творча група “Ташакор” з Білої Церкви, а ближче до вечора містян вітатимуть ансамбль народних інструментів “Лад”, найкращі виконавці, а також талановита золотоніська молодь.