За крадіжки та зберігання наркотиків чоловікові дали умовний термін

Золотоніською міжрайонною прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 34-річного чоловіка, що займався вчиненням крадіжок та незаконно придбав і зберігав наркотичний засіб.

Засуджений, перебуваючи в січні 2015 року у Золотоноші біля магазину «Славутич», незаконно придбав ацетильований опій. Речовина, згідно висновку експертів, вважається особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено. Придбаний “товар” незаконно зберігав при собі до виявлення та вилучення працівниками міліції.

В подальшому викрав  з приватного будинку в Богуславці бензопилу марки «Stihl MS 180», чим заподіяв потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму близько 1700 гривень.

Крім цього, в лютому 2015 року обвинувачений, перебуваючи в домоволодінні, що розташоване в райцентрі, викрав золоту каблучку та колонки для автомобіля. Цим спричинив потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму близько 4200 гривень.

Вироком  Золотоніського  міськрайонного суду вказану особу засуджено до 2 років позбавлення волі. На підставі 75 статті Кримінального кодексу злочинця звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном на 2 роки.